Messi Frikik

Messi Frikik oyunu 891 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 puan. Oyun Kategorileri Frikik Oyunları

Messi Frikik Messi Frikik ; Messi ile mükemmel frikikler atacaksınız. Messi ünlü futbolcu çok iyi frikik atıyor. Topu ayarlayın ve filelere gol atın. Frikik Oyunlarım sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunları ekliyor Frikik Oyunları Oyna sizlerle.

Oyun Oyna

Messi Frikik Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Frikik Zorlu Frikik Barajdan frikik atmak çok olacak. Baraja dikkat et ve frikik nereye atacağını hesapla. Frikik gönder ve gol olsun. Topun yönünü, falsosunu, şiddetini ayarla ve kaleye at. Frikik Oyunlarım sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunları ekliyor Frikik Oyunları Oyna sizlerle.

Türkçe Frikik Türkçe Frikik Türkçe menü ile frikik atacaksınız. Frikikler ile karşı takıma goller atın ve maçı kazanın. Frikik atabilmek için Mouse ile topun yönünü, yüksekliğini, falso derecesini ve hızını belirlemeli ve şut çekmelisiniz. Frikik Oyunlarım sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunları ekliyor Frikik Oyunları Oyna sizlerle.

Mükemmel Frikik Mükemmel Frikik Mükemmel frikik ile karşınızdayız. Frikik ustası futbolcu ile karşı takıma frikikten goller atacaksınız. Attığınız goller ile maçı kazanırsınız. Topa vuracağınız yönü, şiddetini, topun hızını seçin ve frikik atın. Mouse ile oyunu oynarsınız. Frikik Oyunlarım sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunları ekliyor Frikik Oyunları Oyna sizlerle.

Messi Frikik Messi Frikik Messi ile mükemmel frikikler atacaksınız. Messi ünlü futbolcu çok iyi frikik atıyor. Topu ayarlayın ve filelere gol atın. Frikik Oyunlarım sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunları ekliyor Frikik Oyunları Oyna sizlerle.

Kral Frikik Kral Frikik Kral frikikçilerin olduğu takımlar ile frikik şampiyonası yapılıyor. Takımını seç ve frikik atmaya başla. Frikik Oyunlarım sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunları ekliyor Frikik Oyunları Oyna sizlerle.

Frikik ve Penaltı Frikik ve Penaltı Takımını seç ve diğer takımlar ile zorlu bir frikik oyununa başla. Frikikten gol atmak çok zor. Bütün ustalığını kullan ve frikik atarak gol yap. Mouse ile oyunu oynarsın. Frikik Oyunlarım sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunları ekliyor Frikik Oyunları Oyna sizlerle.

Frikik Ustası Frikik Ustası Roberto Baggio frikikten mükemmel goller atam futbolcu ile frikikler atacaksınız. Bütün attığınız frikikler gol olmalı. Roberto Baggio ileyapmanız gereken sağ alt köşedeki futbol topuna basarak topa vuruş hızınızı, yüksekliğini, falso değerini belirlemek ve kaleye gol atmak. Frikik Oyunlarım sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunları ekliyor Frikik Oyunları Oyna sizlerle.

Dünya Kupası Frikik Dünya Kupası Frikik Dünya Kupası Frikik takımlarını seç ve zorlu takımlar ile frikik at. Rakiplerinin hepsi çok güçlü ve sende bu yüzden ustaca frikikler atman gerekiyor. Frikik Oyunlarım sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunları ekliyor Frikik Oyunları Oyna sizlerle.

David Beckham Frikik David Beckham Frikik David Beckham ve rakipleri ile mükemmel bir frikik atma yarışmasına gireceksiniz. David Beckham frikik çok iyi kullanıyor. David Beckham ile topun hızını ve yönünü ayarlayın ve kaleye yollayın. Gol olursa oyunu kazanırsınız. Frikik Oyunlarım sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunları ekliyor Frikik Oyunları Oyna sizlerle.

Altın Frikik Altın Frikik Altın krampon ödülü almış futbolcun ile altın bir frikik at. Frikikten golleri atarak oyunu kazan. Frikik Oyunlarım sizler için yeni ve güzel Frikik Oyunları ekliyor Frikik Oyunları Oyna sizlerle.